portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Oliwa - moje miejsce » Forum » wybory samorządowe
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

wybory samorządowe

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Pirx_s 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Sty 01, 2010 19:37
Posty: 10
Skąd: Gdańsk-Oliwa

PostWysłany: Pon Paź 27, 2014 21:36    Temat postu: wybory samorządowe

Dzień dobry

Idą wybory, trzeba będzie kogoś poprzeć. Czy możecie podpowiedzieć, kto z kandydatów mieszka w Oliwie, coś robi dla dzielnicy i warto na niego zagłosować?
Sprawdziłem listę kandydatów na radnych, żaden z nich z naszego okręgu z niczym mi się nie kojarzy.
SK
Racibo 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Kwi 15, 2008 0:55
Posty: 51
Skąd: Prapolańskiej Oliwy

PostWysłany: Pią Paź 31, 2014 12:30    Temat postu: Re: wybory samorządowe

No właśnie. Z Osowy widzę, że jest kilku. Z Oliwy jest chyba pani Ptak (GO).
MikolajSobczak1 
   

VIP


Dołączył: Sob Kwi 12, 2008 22:21
Posty: 512
Skąd: Gdańsk Oliwa

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 8:05    Temat postu: Re: wybory samorządowe

Wybory 2018

Z Oliwy do Rady Miasta na pewno będą kandydować z listy Wszystko dla Gdańska Pawła Adamowicza obecny Radny Dzielnicy Oliwa i szef Fundacji Wspólnota Gdańska Andrzej Stelmasiewicz oraz obecny Radny Miasta Gdańska Wojciech Stybor (zawieszony w prawach członka PO)
sfinkter 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Paź 11, 2018 20:28
Posty: 1
Skąd: Oliwa

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 20:42    Temat postu: Re: wybory samorządowe

Cytat:


Akurat ta lista jako oliwianina mnie nie interesuje. Wystarczajaco Oliwa zostala nieodwracalnie oszpecona za tej kadencji. Mowa o tym klocu co zdominowal dzielnice i przypomina srodkowy palec skierowany do mieszkancow albo meski organ w wulgarnej wersji. Taki nowy symbol zabytkowej Oliwy.
A przejezdzajac przez Opacka i patrzac na te bloki ktore powstaja wg projektu ala szadolki czy lostowice, po prostu chce sie wyc z zalu.

W nastepnej kadrncji moglibysmy liczyc na podobne atrakcje na terenie awf (nowe plany niestety juz przeglosowane) i, wszystko na to wskazuje, roeniez na terenie ug. No i oczywiscie osiedle na przeciwko katedry, kolo mlyna. Gdansk miastem bezgranicznej wolnosci. Deweloperskiej. Planowana tez autostrada od Grunwaldzkiej przez okolice WS i Tetmajera po Polanki. Aby korposzczurkom lepiej sie dojezdzalo. Wszystko zostsnie oczywiscie okraszone odpowiednim marketingirm w lokalnych mediach i odwroceniem kota ogonem ze to wszystko z milosci do mieszkancow.
MikolajSobczak1 
   

VIP


Dołączył: Sob Kwi 12, 2008 22:21
Posty: 512
Skąd: Gdańsk Oliwa

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 9:36    Temat postu: Re: wybory samorządowe

Tu będzie można głosować w Niedziele. Komisje w Oliwie od nr 169 do nr 177: https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/obwody/226100
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama