portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Oliwa - moje miejsce » Forum » Blondynka z EMPORIUM
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Blondynka z EMPORIUM

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
anusiiia
Gość





PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 14:56    Temat postu: Blondynka z EMPORIUM

cześć. Czy zwróciliście może uwage na blondynke sprzedającą w Emporium na Grunwaldzkiej?? CHRYSTE, ta kobieta nie powinna być dopuszczona do pracy z ludźmi, tryska jadem kiedy ktoś wchodzi do sklepu! Przewraca oczami kiedy o coś się ludzie pytają, zachowuje się jakby była tam za kare... BK BK <lol> Fryzjerzy na samą myśl o tym, że trzeba iść zrobnić tam zakupy dostają ciarek ;D... Kobieta urwała się z choinki, ciekawe czym kierowali się właściciele zatrudniając ją.. myślicie że da się coś z nią zrobić?? :p... p.s. ZPolecam pójść, zrobić zakupy i podzielić sie wrażeniami Wink
galaxy 
   

VIP


Wiek: 113
Dołączył: Śro Mar 01, 2006 13:14
Posty: 1226
Skąd: Oliwa

PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 21:48    Temat postu: Re: Blondynka z EMPORIUM

nie dość że ceny w Emporium są szczerze powiem żadna rewelacja to faktycznie blondyna mnie przewróciła..... Chciałam się dowiedzieć jaką maszynkę do włosów mogłaby mi polecić wiesz co usłyszałam: no.... są różne maszynki od 300 zł KONIEC Poprostu wyszłam, bez maszynki i z przekonaniem że chrzanię ten sklep.
2489015
Efcia 
   

Forumowicz


Wiek: 50
Dołączył: Wto Lip 11, 2006 18:25
Posty: 126
Skąd: Oliwa/Gdańsk-Bocianie

PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 22:54    Temat postu: Re: Blondynka z EMPORIUM

Dokładnie tak jak mówicie Shocked takie gały zrobiłam kiedy poprosiłam o doradzenie dobrego środka na rozjaśnienie włosów,mam nadzieję że jej tam więcej niezobaczę Exclamation
_________________
Efcia
6001719
anusiiia
Gość





PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 10:01    Temat postu: Re: Blondynka z EMPORIUM

hehe, no wczoraj tam była i jak poprosiłam o degażówki (nożyczki) to powiedziała: " ja nie wiem czy je teraz znajde".. normalnie szczena mi opadła, ale twardo powiedziłam żeby poczukała, to przewróciła oczami i poszła, tak tak a wracając do domu oczywiscie juz humoru przez nią nie miałam i tak sobie mysle co by tu zrobic, moze jaka skarge napisac?! pozdrawiam Wink
galaxy 
   

VIP


Wiek: 113
Dołączył: Śro Mar 01, 2006 13:14
Posty: 1226
Skąd: Oliwa

PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 19:42    Temat postu: Re: Blondynka z EMPORIUM

babki a nie wiecie czy nie ma innej hutrowni o podobnym profilu gdzieś niedaleko????
2489015
usmiech
Gość





PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 10:58    Temat postu: Re: Blondynka z EMPORIUM

Baba z kiosku odeszla,blondynka ja zastapilaSmile
Anna-Maria 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Maj 10, 2006 19:30
Posty: 299
Skąd: Wrzeszcz (dawniej Oliwa)

PostWysłany: Wto Gru 19, 2006 10:22    Temat postu: Re: Blondynka z EMPORIUM

galaxy napisał:
babki a nie wiecie czy nie ma innej hutrowni o podobnym profilu gdzieś niedaleko????


Jest Emporium we Wrzeszczu. Wprawdzie to daleko ;)), ale dojazd dobry. Dojazd tramwajem do Miszewskiego, potem prawą stroną Miszewskiego kawałeczek na dół. Za biurowcem skręcamy w ul. Uphagena i Emporium jest w starej willi, schowanej za biurowcem, jeszcze przed wejściem do parczku. Jaka jest obsługa tego niestety nie wiem, bo w środku nie byłam.
galaxy 
   

VIP


Wiek: 113
Dołączył: Śro Mar 01, 2006 13:14
Posty: 1226
Skąd: Oliwa

PostWysłany: Wto Gru 19, 2006 12:09    Temat postu: Re: Blondynka z EMPORIUM

znalazłam w Lotni na Zaspie. Też obsługuje blondynka ale bardzo komunikatywna Smile
2489015
Miecios 
   

VIP


Dołączył: Czw Cze 23, 2005 0:26
Posty: 6695
Skąd: Langfuhr

PostWysłany: Śro Gru 20, 2006 11:12    Temat postu: Re: Blondynka z EMPORIUM

usmiech napisał:
Baba z kiosku odeszla,blondynka ja zastapilaSmile

Dobre... Laughing
galaxy 
   

VIP


Wiek: 113
Dołączył: Śro Mar 01, 2006 13:14
Posty: 1226
Skąd: Oliwa

PostWysłany: Śro Gru 20, 2006 11:41    Temat postu: Re: Blondynka z EMPORIUM

Miecios nie pasuje do Ciebie tak krótki komentarz ha ha ha
2489015
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama