portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z s±siadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Oliwa - bla bla bla » Forum » P³ytki czy panele pod³ogowe do salonu ?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat     

P³ytki czy panele pod³ogowe do salonu ?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomo¶æ
ptysiaa 
   

Nowy na forum


Wiek: 54
Do³±czy³: Czw Gru 17, 2015 10:20
Posty: 1
Sk±d: Gdañsk Oliwa

PostWys³any: Czw Gru 17, 2015 10:25    Temat postu: P³ytki czy panele pod³ogowe do salonu ?

Witam Was, zastanawiam siê nad wyborem pod³ogi do salonu.
Dotychczas mia³am panele ale zastanawiam siê na p³ytkami i ostatnio natrafi³am na http://www.kwadroceramika.com/pl/produkty/plytki_salonowe/cada ten wzór , który do¶æ mi siê spodoba³. Co jest bardziej funkcjonale Waszym zdaniem? Co s±dzicie? Czy kto¶ z Was ma równie¿ p³ytki w salonie? Liczê na Wasz± opiniê, pozdrawiam.
malwinagg 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Do³±czy³: Nie Mar 20, 2016 12:19
Posty: 2
Sk±d: Gdansk-Oliwa

PostWys³any: Nie Mar 20, 2016 12:23    Temat postu: Re: P³ytki czy panele pod³ogowe do salonu ?

ja osobi¶cie wolê panele Smile
galaxy 
   

VIP


Wiek: 113
Do³±czy³: ¦ro Mar 01, 2006 13:14
Posty: 1226
Sk±d: Oliwa

PostWys³any: Wto Mar 22, 2016 21:10    Temat postu: Re: P³ytki czy panele pod³ogowe do salonu ?

p³ytki wygl±daj± fajnie ale s± zwyczajnie zimne
2489015
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat


 
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ wypowiedzi zamieszczanych przez u¿ytkowników serwisu. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶æ z tego tytu³u odpowiedzialno¶æ karn± lub cywiln±.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Za³ó¿ forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama