portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Oliwa - ogłoszenia » Forum » Zgubiony pierścionek
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zgubiony pierścionek

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Leszczyna 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Czw Sty 11, 2007 14:56
Posty: 443
Skąd: Oliwa

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 15:34    Temat postu: Zgubiony pierścionek

Zwracam się z serdecznym apelem do czytelników Forum. W poniedziałek 8 I wracając z Uniwersytetu w Oliwie i robiąc po drodze zakupy zgubiłam gdzieś pierścionek. Był złoty, w kształcie ząbkowanego liścia wielkości ok. 1 cm, wysadzany "brylancikami". Musiało się to stać chyba między godz. 11-12 na trasie: Oliwa UG (może jeszcze na lub koło Uczelni?), tunel, przystanek tramwajowy w kierunku Oliwy, tramwaj linii 15, pętla, okienko z biletami ZKM, Kaprów, 3 sklepy na Kaprów (Oliwka i in.), ul. Wąsowicza.

Może ktoś z Państwa, Waszych dzieci, sąsiadów i znajomych znalazł go i nie wie, komu go oddać... Tak bardzo, bardzo liczę na cud, że go odzyskam. Pierścionek ma dla mnie ogromną wartość, choć nie materialną. Jest to pierścionek zaręczynowy. To pamiątka ślubu i prawie 6 lat małżeństwa. On się gdzieś zesunął, obrączka pod nim na szczęście pozostała. Jestem od paru dni niepocieszona i ogromnie smutna. Trudno mi przestać o tym myśleć i analizować całą sytuację. Dodam, że przeszukałam już i przepytałam w tych wszystkich miejscach, w których to było możliwe. Chętnie nagrodzę znalazcę.
Moja ostatnia nadzieja w tym Forum...
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama