portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Oliwa - bla bla bla » Forum » prezent urodzinowy dla żony
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

prezent urodzinowy dla żony

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
majanka 
   

Zaglądajacy


Wiek: 70
Dołączył: Nie Sty 20, 2019 14:24
Posty: 14
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 9:27    Temat postu: Re: prezent urodzinowy dla żony

Jeśli chodzi o prezent to może kup żonie piękną skórzaną teczkę do laptopa jak ta https://itnes.pl/torby-i-plecaki-hp/hp-executive-156-black-leather-1lg83aa.html Oczywiście sklep posiada w ofercie wiele innych modeli więc na pewno coś dobierzesz. Polecam się zapoznać z tym co oferują.
sansastark 
   

Stały bywalec


Wiek: 73
Dołączył: Nie Maj 05, 2019 16:02
Posty: 57
Skąd: Gdańsk_Kołobrzeska

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 10:46    Temat postu: Re: prezent urodzinowy dla żony

Nietuzinkowy prezent dla kobiety? Pomyślcie o zadbaniu o jej urodę i ciało. Zastanówcie sie, czy wasza kobieta nie marudzi przypadkiem na pojawiające się zmarszczki lub przebarwienia na skórze? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to proponuję poczytać na tej stronie : https://klinikamlodosci.com/zabieg/osocze-bogatoplytkowe/ o zabiegach estetycznych na twarz. Podobno poprawiają kolory skóry, ale także poprawia ukrwienie i przywraca naturalny blask młodej i odżywionej skóry.
Cloudie544 
   

Początkujacy


Wiek: 44
Dołączył: Nie Mar 08, 2020 16:44
Posty: 6
Skąd: Warszawa Bielany

PostWysłany: Nie Mar 08, 2020 17:02    Temat postu: Re: prezent urodzinowy dla żony

ja ostatnio na prezent dostałam zegarek Jordan Kerr, taki klasyczny i do wszystkiego mi pasuje. Sądzę, że zegarek albo biżuteria to bardzo bezpieczne opcje, jeśli chodzi o prezenty dla kobiet.
ogien10 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Lut 25, 2020 13:19
Posty: 28
Skąd: Bytów

PostWysłany: Wto Mar 17, 2020 11:08    Temat postu: Re: prezent urodzinowy dla żony

duzy bukiet kwiatow i dobre perfumy - moj zestaw idealny <3
marcinkowalczuk 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Lut 10, 2019 23:32
Posty: 18
Skąd: Widmo,12

PostWysłany: Pon Maj 04, 2020 20:50    Temat postu: Re: prezent urodzinowy dla żony

Może warto pomyśleć o czymś ekskluzywnym? Bardzo fajnie wyglądają perfumy z https://www.luxuryproducts.pl/.
lukrecja33 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Maj 20, 2020 10:15
Posty: 3
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Maj 20, 2020 10:25    Temat postu: Re: prezent urodzinowy dla żony

Ja uwielbiam dostawać kwiaty i biżuterię Smile
Tomek17pl 
   

Zaglądajacy


Wiek: 29
Dołączył: Pon Sty 25, 2021 14:07
Posty: 18
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Lut 01, 2021 14:43    Temat postu: Re: prezent urodzinowy dla żony

Moim zdaniem najlepszym prezentem będą Vouchery. Chyba każda osoba chciałaby taki prezent, a bogata liczba ofert z tej strony sprawia, że każdy wybierze Sobie coś dla Siebie. Więc naprawdę warto zobaczyć stronę.
kaska999 
   

VIP


Dołączył: Pon Lis 09, 2015 19:53
Posty: 769
Skąd: Wawa

PostWysłany: Czw Paź 07, 2021 12:41    Temat postu: Re: prezent urodzinowy dla żony

Może zegarek? Wydaje mi się, że taki zegarek to całkiem ponadczasowy pomysł na prezent. Rzuć okiem na zegarki tag heuer: https://wsliwinski.pl/pl/k/zegarki-tag-heuer . Jestem pewna, że Ci się spodobają ich propozycje.
mmirek 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pon Lis 23, 2015 12:06
Posty: 342
Skąd: Polska

PostWysłany: Śro Sty 26, 2022 11:32    Temat postu: Re: prezent urodzinowy dla żony

Może na przykład fotopamiątka? Tego typu prezenty można wygodnie zamówić online. Rzuć okiem także na wywoływanie zdjęć online: https://labilab.com/ . Tam znajdziesz ofertę firmy, która specjalizuje się w takich wydrukach.
nazili 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Mar 19, 2017 11:03
Posty: 116
Skąd: polska

PostWysłany: Sob Lip 29, 2023 22:03    Temat postu: Re: prezent urodzinowy dla żony

Robisz zakupy na specjalną okazję? Koniecznie odwiedź sklep jubilerski, aby znaleźć idealny element. Od eleganckich bransoletek po olśniewające kolczyki, znajdziesz szeroki wybór biżuterii do wyboru. Niezależnie od stylu, na pewno znajdziesz coś, co sprawi, że okazja będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama