portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Oliwa - bla bla bla » Forum » Internet
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Internet

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Koziworek 
   

Bywalec


Wiek: 28
Dołączył: Czw Lip 06, 2017 20:47
Posty: 38
Skąd: Poznań-Piątkowo

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 13:13    Temat postu: Internet

Hej!

Ostatnio przeczytałem na stronie http://www.gazetawroclawska.pl/styl-zycia/a/swiat-w-zasiegu-reki,12178314/ świetny artykuł, pokazujący jaką rolę ma Internet w naszym społeczeństwie. W sumie w ciągu ostatnich kilkunastu lat doszło do rewolucji w komunikacji. Kiedyś Internet był bardzo wolny, a opłaty ogromne, dzisiaj płacimy grosze za wysokiej jakości łącze. Moje życie zostało odmienione znacząco dzięki dostępowi do sieci. W ten sposób znalazłem pracę, a wszystkie zakupy mogę robić w kilka minut bez wychodzenia z domu. A jak Internet zmienił Wasze życie? Korzystacie z niego często, czy uznajecie go po prostu za fajną zabawkę?
paskal 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Gru 07, 2015 11:21
Posty: 67
Skąd: Gdańsk-Przymorze-Kołobrzeska

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 17:12    Temat postu: Re: Internet

Szybki i tani internet mobilny to duża wygoda zwłaszcza dla freelancerów. Nie tylko możemy pracować poza siedzibą firmy z którą współpracujemy. Jesteśmy również dostępni podczas wyjazdów wakacyjnych co często przydaje się w nagłych sytuacjach. Tym bardziej że pracownicy na etatach pracują nie więcej niż 8 godzin.
----------------------------------------------
New Project - agencja link building - http://www.newproject.biz.pl/realizacje/
delfin77 
   

Bywalec


Wiek: 30
Dołączył: Pon Gru 10, 2018 23:23
Posty: 30
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Śro Gru 12, 2018 20:17    Temat postu: Re: Internet

racja, internet jest bardzo istotny w dzisiejszych czasach, świetną opcją są sklepy internetowe, możemy kupić coś nie wychodząc z domu. Ja często kupuję rzeczy online, ostatnio kupiłem sportowy zegarek dla syna w sklepie Oto Zegarki https://www.otozegarki.pl/zegarki-rodzaj/sportowe Syn jest bardzo zadowolony z zegarka, nie było też żadnych problemów z transakcją i dostawą. Szczerze polecam ten sklep.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama