portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Oliwa - ogłoszenia » Forum » Blagam pomóżcie! Gdzie mam isc do dentysty??!! :(:(
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Blagam pomóżcie! Gdzie mam isc do dentysty??!! :(:(

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
funny
Nowy na forum


Dołączył: Czw Gru 28, 2006 11:09
Posty: 2

PostWysłany: Śro Maj 09, 2007 17:48    Temat postu: Blagam pomóżcie! Gdzie mam isc do dentysty??!! :(:(

Boli mnie zab... nie balam sie chodzic do dentysty do mojego ostatniego pobytu gdzie wyrywali mi zeba... Teraz boje sie isc a inny mnie nieilosiernie boli. Blagam was pomozcie mi i podajcie namiary na naprawde dobrego dentyste i przy tym kurcze ktory po ludzku obchodzi sie z pacjentami. Nie ukrywam ze wole kobiety i jeszcze napiszcie czy duzo bieze ale w sumie cena to nie wazna... Crying or Very sad
Anna-Maria 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Maj 10, 2006 19:30
Posty: 299
Skąd: Wrzeszcz (dawniej Oliwa)

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 19:27    Temat postu: Re: Blagam pomóżcie! Gdzie mam isc do dentysty??!! :(:(

Moja rodzinka od lat chodzi do p. Jolanty Marszał. Przyjmuje we Wrzeszczu, na Jaśkowej Dolinie, po lewej stronie, za restauracją Morenka. Po tej samej stronie, jakieś 2 wille dalej. Widać duży, pionowy napis "Stomatolog". Ceny chyba takie jak wszędzie - plomba 90zł. , znieczulenie 30zł. Innych cen nie znam, bo chodziy w miare regularnie i nic się nie dzieje. P. doktor jest raczej zwolenniczką leczenia niz wyrywania i robi to dobrze.
Powodzenia. Smile
Fees77 
   

Nowy na forum


Wiek: 46
Dołączył: Czw Gru 04, 2008 23:16
Posty: 2
Skąd: oliwa

PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 23:43    Temat postu: Re: Blagam pomóżcie! Gdzie mam isc do dentysty??!! :(:(

hej funny! żyjesz jeszcze? ząbek już pewnie nie boli (albo go nie ma?),ale tak na przyszłość- w oliwie obok piekarni, na przeciwko banku millennium jest pani doktor EWA.....naprawdę fachowiec w swojej branży,do tego delikatna i przesympatyczna.po prostu cudowna! Mr. Green
Fees77 
   

Nowy na forum


Wiek: 46
Dołączył: Czw Gru 04, 2008 23:16
Posty: 2
Skąd: oliwa

PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 23:50    Temat postu: Re: Blagam pomóżcie! Gdzie mam isc do dentysty??!! :(:(

dla przykładu: ząbek/plomba 70zł
Ivettka 
   

VIP


Wiek: 34
Dołączył: Śro Paź 31, 2018 16:51
Posty: 1144
Skąd: Sopot

PostWysłany: Pon Mar 07, 2022 17:02    Temat postu: Re: Blagam pomóżcie! Gdzie mam isc do dentysty??!! :(:(

W sumie to gdzie tak naprawdę pójdziemy do dentysty zależy tylko i wyłącznie od nas i ja jestem zdania, że na pewno warto jest takie wizyty regularnie odbywać. Bardzo istotne jest również leczenie dentystyczne zachowawcze Warszawa Hoża i jak najbardziej zachęcam każdego do takich działań.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama