portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Oliwa - bla bla bla » Forum » Smart Kid Belt pas
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Smart Kid Belt pas

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
majanka 
   

Zaglądajacy


Wiek: 70
Dołączył: Nie Sty 20, 2019 14:24
Posty: 14
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 19:54    Temat postu: Smart Kid Belt pas

Moje dzieci podrosły i chcę wymienić foteliki więc wpadłam na pomysł zakupu pasów https://smartkidbelt.com/pl/ Kosztują niewiele a świetnie się sprawdzają dla dzieci powyżej 5 lat. Sami się przekonajcie jaka to oszczędność miejsca.
kamionka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Lis 22, 2015 1:23
Posty: 65
Skąd: Warszawa-mokotów

PostWysłany: Sob Mar 02, 2019 12:13    Temat postu: Re: Smart Kid Belt pas

Oszczędność miejsca może i tak, ale najważniejsze jest bezpieczeństwo przewożonych dzieci. Nie twierdzę, że pasy smart kid belt są złe, bo mają certyfikaty, przeszły testy zderzeniowe itp. ale na pewno nie zapewniają takiego bezpieczeństwa jak fotelik. Oczywiście w przypadku starszych dzieci się sprawdza, 10-latki zazwyczaj już nie chcą jeździć w fotelikach dla dzieci, co jest zrozumiałe. Lepiej kupić takie pasy, dzięki którym można dostosować pasy samochodowe do wzrostu dziecka, niż sadzać je na poddupnikach.
ilona03 
   

Stały bywalec


Wiek: 30
Dołączył: Pon Lis 28, 2016 20:44
Posty: 85
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Śro Mar 20, 2019 12:17    Temat postu: Re: Smart Kid Belt pas

Prosty, ale praktyczny wynalazek takie pasy.
praski 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Czw Paź 20, 2016 1:18
Posty: 19
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 14:31    Temat postu: Re: Smart Kid Belt pas

Jedni polecają, inni wręcz przeciwnie. uważam, że trzeba bardzo dobrze przemyśleć sprawę. Ogólnie pasy są bezpieczne, adapter dostosowuje pasy samochodowe do dziecka, homologację mają. Nie wiem, wydaje mi się, że jest to jakaś alternatywa dla fotelika, jak już dziecko jest większe. Każdy rodzic musi zdecydować sam Smile
michalinamama 
   

Początkujacy


Wiek: 38
Dołączył: Pią Kwi 05, 2019 10:58
Posty: 9
Skąd: gdansk-zaspa

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 11:01    Temat postu: Re: Smart Kid Belt pas

My kupiliśmy. Urodziło nam się 3 dziecko i z tego co czytałam według przepisów, dziecko pow 3 r.ż może z tyłu podróżować w pasach pomiędzy dwoma fotelikami. Smart Kid Belt idealnie ten pas dopasowuje. Jest bezpieczniej? Jest.
kamila78 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 30
Dołączył: Śro Sty 25, 2017 13:06
Posty: 253
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 23:39    Temat postu: Re: Smart Kid Belt pas

Mimo różnych skrajnych opinii postanowiłam kupić te pasy, na początku korzystaliśmy z nich sporadycznie, teraz jak dzieciaki podrosły, to przypominamy nimi je na co dzień. Nie mam zastrzeżeń, to rozwiązaniem wygodne.
praski 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Czw Paź 20, 2016 1:18
Posty: 19
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 15:58    Temat postu: Re: Smart Kid Belt pas

kamila78 napisał:
Mimo różnych skrajnych opinii postanowiłam kupić te pasy, na początku korzystaliśmy z nich sporadycznie, teraz jak dzieciaki podrosły, to przypominamy nimi je na co dzień. Nie mam zastrzeżeń, to rozwiązaniem wygodne.


Też miałem na początku dość mieszane uczucia, tyle jest samozwańczych "ekspertów" w sieci, że w końcu nie wiadomo co jest prawdą, a co nie. Ja uważam, że mimo wszystko warto mieć taki adapter do pasów przydaje się.
kornedell 
   

Zaglądajacy


Wiek: 45
Dołączył: Czw Lis 07, 2019 21:53
Posty: 18
Skąd: kornedell

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 22:50    Temat postu: Re: Smart Kid Belt pas

hejka
majaeri 
   

Zaglądajacy


Wiek: 56
Dołączył: Nie Gru 22, 2019 16:28
Posty: 16
Skąd: majaeri

PostWysłany: Nie Gru 22, 2019 17:52    Temat postu: Re: Smart Kid Belt pas

hejka
misiowilk 
   

Nowy na forum


Wiek: 44
Dołączył: Pon Kwi 20, 2020 8:45
Posty: 1
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2020 8:50    Temat postu: Re: Smart Kid Belt pas

Ja tam przy zakupie kierowałem się tym właśnie, że adapter do pasa ma certyfikaty i pozytywne opinie badań i uważam to za dobry wybór, po regulacji pas dobrze przylega, z demontażem czy przełożeniem do innego auta też bez problemu. Dla mnie udany zakup.
lukrecja33 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Maj 20, 2020 10:15
Posty: 3
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Maj 20, 2020 10:33    Temat postu: Re: Smart Kid Belt pas

My też mamy ten pas i powiem wam,że to świetny zakup był. Nie tylko mało miejsca zajmuje,ale można go szybko i łatwo zamontować.
Marzenka97 
   

Stały bywalec


Wiek: 26
Dołączył: Wto Wrz 15, 2020 14:42
Posty: 79
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lis 05, 2020 13:28    Temat postu: Re: Smart Kid Belt pas

Moi rodzice ciągle narzekali, że fotelik zajmuje dużo miejsca więc im zaproponowałam te pasy ale nie chcieli ich bo stwierdzili, że nie są w pełni bezpieczne ale i tak je kupiłam, teraz w końcu przestali marudzić a dziecko jest bezpieczne
todarek12 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 31
Dołączył: Czw Gru 10, 2020 14:51
Posty: 331
Skąd: Gdańsk-Wrzeszcz

PostWysłany: Wto Gru 22, 2020 12:44    Temat postu: Re: Smart Kid Belt pas

Ja tam jestem zwolennikiem tradycyjnych rozwiązań i dlatego polecałbym raczej nowy fotelik. Przykładowo, recaro young sport hero też ma solidne pasy, więc jest bezpieczny.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama