portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Oliwa - bla bla bla » Forum » Zamykane etui Samsung Galaxy M51
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zamykane etui Samsung Galaxy M51

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
elenachan 
   

Zaglądajacy


Wiek: 43
Dołączył: Wto Gru 03, 2019 12:52
Posty: 24
Skąd: elenachan

PostWysłany: Wto Cze 22, 2021 15:25    Temat postu: Zamykane etui Samsung Galaxy M51

Hej. Interesuje mnie mocno zamykane etui do telefonu Samsung Galaxy M51. Nie mam pojęcia jak to się fachowo nazywa, jednak zależy mi na pierwszorzędnej jakości. Ostatnie rozleciało się dosłownie po kilku tygodniach... Znacie jakiś sklep, który zaoferuje mi zdecydowanie lepsze rozwiązanie? Jeżeli tak, wiecie co robić!
elenachan 
   

Zaglądajacy


Wiek: 43
Dołączył: Wto Gru 03, 2019 12:52
Posty: 24
Skąd: elenachan

PostWysłany: Pon Sie 02, 2021 14:46    Temat postu: Re: Zamykane etui Samsung Galaxy M51

elenachan napisał:
Hej. Interesuje mnie mocno zamykane etui do telefonu Samsung Galaxy M51. Nie mam pojęcia jak to się fachowo nazywa, jednak zależy mi na pierwszorzędnej jakości. Ostatnie rozleciało się dosłownie po kilku tygodniach... Znacie jakiś sklep, który zaoferuje mi zdecydowanie lepsze rozwiązanie? Jeżeli tak, wiecie co robić!


Może jedno z listy - https://pancernik.eu/galaxy-m51/etui będzie tym o lepszej jakości?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama