portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Oliwa - ogłoszenia » Forum » wynajem mieszkania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

wynajem mieszkania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
buk 
   

Początkujacy


Wiek: 39
Dołączył: Śro Sie 22, 2007 18:39
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 8:53    Temat postu: wynajem mieszkania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------

witam wszystkich mam taka mala prosbe,wraz z dziewczyna poszukujemy mieszkania do wynajecia do 1000zl za wszystko wpelni wyposazone i umeblowane, my oboje pracujemy jestesmy spokojni bo nie ma czasu na imprezowanie interesuje nas wynajem wylacznie na dluzej jesli ktos moze miec jakies namiary na takowa kawalerke bardzo bylbym wdzieczny za kontakt gadom4@o2.pl
Ivettka 
   

VIP


Wiek: 34
Dołączył: Śro Paź 31, 2018 16:51
Posty: 1144
Skąd: Sopot

PostWysłany: Nie Maj 31, 2020 18:49    Temat postu: Re: wynajem mieszkania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak najbardziej wynajem mieszkania jest dość poważną kwestią i myślę, że każdy kto wynajmuje powinien także wiedzieć co nieco o umowach. Jak czytałam w http://infopodatnik.pl/firma/jakie-zmiany-w-umowach-najmu/hir_vcnf to faktycznie zmiany w umowach najmu mogą być nanoszone.
Tomek17pl 
   

Zaglądajacy


Wiek: 29
Dołączył: Pon Sty 25, 2021 14:07
Posty: 18
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Lut 16, 2021 14:46    Temat postu: Re: wynajem mieszkania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli szukasz mieszkania, to chętnie Ci polecę biuro nieruchomości o nazwie Gero. Powiem Ci że w dosyć taniej cenie można znaleźć takie mieszkanie, jakie Cię interesuje. Ogólnie jest to firma która ma dosyć ogromne doświadczenie właśnie na tym rynku, pomaga w dosyć nietypowych sprawach i praktycznie zawsze podchodzi do każdego indywidualnie. Więc naprawdę polecam sprawdzić.
Ivettka 
   

VIP


Wiek: 34
Dołączył: Śro Paź 31, 2018 16:51
Posty: 1144
Skąd: Sopot

PostWysłany: Czw Maj 06, 2021 19:54    Temat postu: Re: wynajem mieszkania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Myślę, że jeszcze warto jest wspomnieć o bardzo fajnym rozwiązaniu. Mianowicie jak chcemy sprzedać naszą nieruchomość to firma http://skupnieruchomoscidom.pl/ bez najmniejszego problemu skupi ją od nas. Ja już właśnie miałam okazję nawiązać taką współpracę.
rino29 
   

VIP


Wiek: 42
Dołączył: Pon Sie 21, 2017 11:59
Posty: 544
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Cze 01, 2021 10:49    Temat postu: Re: wynajem mieszkania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może chcecie wynająć cudowne mieszkanie https://osiedletercet.pl/ tutaj macie szeroki wybór lokali. Miła spokojna okolica. Dobra komunikacja. W pobliżu wiele szkół i przedszkoli. Nowoczesne mieszkania od sprawdzonego dewelopera
Ivettka 
   

VIP


Wiek: 34
Dołączył: Śro Paź 31, 2018 16:51
Posty: 1144
Skąd: Sopot

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 19:31    Temat postu: Re: wynajem mieszkania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teraz już wiem, że ja niestety nie mogła sobie pozwolić na to aby wynajmować mojej mieszkanie i zdaję sobie sprawę z tego, że warto było szybko i sprawnie sprzedać moją nieruchomość. Zdecydowałam się na kontakt z biurem https://kupujemym.pl/skup-nieruchomosci-warszawa/ gdyż oni bez problemów skupują nieruchomości.
hylia7044 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Paź 03, 2021 14:53
Posty: 186
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Gru 07, 2021 8:46    Temat postu: Re: wynajem mieszkania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może komuś zależy na tym by mieszkanie sprzedać? Jeśli ta to koniecznie kontaktujcie si z firmą https://sprzedammieszkanie.com/ ta firma zajmuje się skupem mieszkań. Zrobią szybką, oraz bezpłatną wycenę mieszkania a także sprawdzą jej stan prawny a potem zaoferują cenę. Na pewno się z nimi dogadacie. Polecam ich serdecznie.
janka34 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Pon Paź 01, 2018 11:33
Posty: 44
Skąd: gdańsk-zaspa

PostWysłany: Czw Sie 03, 2023 17:40    Temat postu: Re: wynajem mieszkania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W przypadku, gdy najemca nie płaci czynszu co robić w takiej sytuacji? należy jak najszybciej skontaktować się z nim i spróbować wyjaśnić przyczyny zaległości.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama