portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Oliwa - moje miejsce » Forum » Nowy lokal - kawa lub jedzenie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Nowy lokal - kawa lub jedzenie

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... , 14, 15, 16    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Gargamel 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Mar 18, 2010 20:06
Posty: 205
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Lut 16, 2017 14:28    Temat postu: Re: Nowy lokal - kawa lub jedzenie

Oj, to coś czuję że niedługo tam będą, skoro są aż takie niedociągnięcia.
villaoliva 
   

VIP


Wiek: 110
Dołączył: Nie Lut 04, 2007 8:59
Posty: 5262
Skąd: Oliva

PostWysłany: Czw Lut 16, 2017 17:13    Temat postu: Re: Nowy lokal - kawa lub jedzenie

Miejsce nie ma szczęścia
_________________

www.staraoliwa.pl
www.wolneforumgdansk.pl
Grzegorz2000 
   

VIP


Dołączył: Śro Wrz 20, 2006 21:43
Posty: 2455
Skąd: Gdansk-Strzyża

PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 11:10    Temat postu: Re: Nowy lokal - kawa lub jedzenie

Niestety musieliby czymś błysnąć na miarę Mandu a na to się nie zanosi. Byłem kilka dni temu na pierogach, gdzie klasycznie toczy się walkę o stolik a w nowej pizzerii zupełne pustki, nawet jednego klienta nie było. Nie wróżę sukcesu. Wielka szkoda Sad
_________________
Gdańsk - Strzyża. Miejsce z duszą.
Gargamel 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Mar 18, 2010 20:06
Posty: 205
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 15:39    Temat postu: Re: Nowy lokal - kawa lub jedzenie

Faktycznie to miejsce ma coś w sobie, że nikt tam długo nie "pociągnie". Drzewko Szczęścia zapowiadało się tak sympatycznie, nawet mieli jakiś klientów, i co, i klops. Zlikwidowało się. Nie wiem co ma w sobie ten bar z kluskami, że ludzie walą do niego drzwiami i oknami.
Grzegorz2000 
   

VIP


Dołączył: Śro Wrz 20, 2006 21:43
Posty: 2455
Skąd: Gdansk-Strzyża

PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 16:56    Temat postu: Re: Nowy lokal - kawa lub jedzenie

Naprawdę w Mandu mają dobre i świeże pierogi plus miły wystrój i sympatyczną obsługę. Do tego czasami ciekawy deser, lemoniadę, zupy. Widać, że im zależy. Nie jadą sztampowo i trzymają poziom. Chciałbym jednak żeby poznali smak prawdziwej, równej sobie konkurencji z innymi daniami bo sam chciałbym mieć wybór. Nie zawsze jest chęć na pierogi czy kluchy Smile
_________________
Gdańsk - Strzyża. Miejsce z duszą.
Gargamel 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Mar 18, 2010 20:06
Posty: 205
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 14:32    Temat postu: Re: Nowy lokal - kawa lub jedzenie

Codziennie wieczorem przechodzę obok baru z kluskami i nowej pizzerii. W kluskarni jest zawsze pełno osób, a w nowej pizzerii nikogo. Czasami zdarza się że jest tam jedna-dwie osoby. W sobotę było kilka osób, ale za to w niedzielę nikogo. Przy takim braku klientów, raczej nie utrzymają się.
Grzegorz2000 
   

VIP


Dołączył: Śro Wrz 20, 2006 21:43
Posty: 2455
Skąd: Gdansk-Strzyża

PostWysłany: Śro Mar 08, 2017 19:51    Temat postu: Re: Nowy lokal - kawa lub jedzenie

Wygląda na to, że Mandu zapełniłoby obydwa lokale, bo tam czasem bywa nawet kolejka do stolika Very Happy Szkoda, że na 99% zanosi się na kolejną porażkę gastronomiczną w tym miejscu. Ciekawe kto następny?
_________________
Gdańsk - Strzyża. Miejsce z duszą.
rino29 
   

VIP


Wiek: 42
Dołączył: Pon Sie 21, 2017 11:59
Posty: 544
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 16:05    Temat postu: Re: Nowy lokal - kawa lub jedzenie

Jeśli szukasz dobrej jakości ekspresu do kawy to koniecznie zajrzyj na stronę Ekspres Jura tutaj znajdziecie ekspres do kawy w dobrej cenie. Dostaniecie też 36 miesięcy gwarancji ia parę fajnych gratisów. Na przykład dostaniecie przy zakupie 1 x 0,5 kg świeżo palonej kawy Broda Crema Gold. Polecam zapoznać się z ofertą na stronie.
Fedora 
   

Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Wto Paź 04, 2016 19:09
Posty: 172
Skąd: Wrocławia

PostWysłany: Nie Lis 25, 2018 19:43    Temat postu: Re: Nowy lokal - kawa lub jedzenie

Polecam zerknąć na tę ofertę lokalu do wynajęcia - http://lubostron15.pl/lokal-do-wynajecia/
KonradSkal 
   

Bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Pon Lip 08, 2019 9:15
Posty: 42
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Śro Paź 23, 2019 12:52    Temat postu: Re: Nowy lokal - kawa lub jedzenie

Hej jaki macie zdanie akcesoria barmańskie firmy stalgast ? Będę zamawiał od nich parę rzeczy i chciałem znać jakieś opinie. Staram się kupować jak najlepsze wyposażenie. Im lepszy sprzęt tym lepsza jakość obsługi. Więc jeśli ktoś ma jakąś opinię wyrobioną to śmiało.
angela60 
   

Stały bywalec


Wiek: 33
Dołączył: Śro Lip 10, 2019 9:25
Posty: 81
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Lut 16, 2020 19:54    Temat postu: Re: Nowy lokal - kawa lub jedzenie

jak już taki lokal założycie, to warto się dodatkowo rozeznać, czego potrzebujecie. Ja na przykład zakładając lokal z ciastkami, to od razu kupiłam własnie lade cukierniczą https://www.benler.pl/lady-cukiernicze model dokładniej Innova. Dzięki takim dodatkom żywność jest dłużej świeza
kama88 
   

Forumowicz


Wiek: 33
Dołączył: Czw Gru 31, 2020 14:27
Posty: 164
Skąd: Gdańska

PostWysłany: Pią Sty 08, 2021 10:21    Temat postu: Re: Nowy lokal - kawa lub jedzenie

Widzę, że planuje otworzyć swój biznes gastronomiczny- super. Nie ma jak to spełniać swoje marzenia i robić to co się chce robić... Zapewne już zastanawiacie się nad wyposażeniem- jak będzie wyglądać wasz lokal. Warto więc odwiedzić sobie sklep Gastromania, gdzie kupicie szafy chłodnicze do wina i wiele innych niezawodnych urządzeń.
Tatiana33 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Lis 15, 2018 14:01
Posty: 111
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Sty 27, 2022 11:47    Temat postu: Re: Nowy lokal - kawa lub jedzenie

Ja mam swój mały lokal. Jakbyście potrzebowali kupić fajne fartuchy kelnerskie to polecam https://kitchenista.pl/fartuch-zapaska-kelnerska to moje ostatnie odkrycie. Bardzo fajna jakość. Dużo fartuchów miałam, ale te wyglądają najlepiej!
Robertos83 
   

Zaglądajacy


Wiek: 40
Dołączył: Sob Sty 29, 2022 13:16
Posty: 10
Skąd: Przymorze

PostWysłany: Wto Lut 08, 2022 18:02    Temat postu: Re: Nowy lokal - kawa lub jedzenie

Tak mnie też to bardzo ciekawi.
kazmin55 
   

VIP


Dołączył: Czw Paź 12, 2017 8:47
Posty: 1239
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2023 10:52    Temat postu: Re: Nowy lokal - kawa lub jedzenie

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://bodychief.pl/diety/dieta-wybor_menu_3 , na której znajdziecie ofertę najlepszego cateringu dietetycznego w Polsce. Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę diet, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb klientów.
Odpowiedz do tematu Strona 15 z 16 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... , 14, 15, 16    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama