portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Oliwa - moje miejsce » Forum » Gimnazjum nr 23 w Oliwie (dawna Szkoła Podstawowa nr 36)
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Gimnazjum nr 23 w Oliwie (dawna Szkoła Podstawowa nr 36)

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Grzegorz2000 
   

VIP


Dołączył: Śro Wrz 20, 2006 21:43
Posty: 2455
Skąd: Gdansk-Strzyża

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 22:09    Temat postu: Gimnazjum nr 23 w Oliwie (dawna Szkoła Podstawowa nr 36)

Czy są na forum absolwenci niegdyś szkoły podstawowej nr 36 ?? Niedawno tam przechodziłem i wyczytałem na tablicach, że nasza szkoła już nie istnieje. Tam tylko jakieś gimnazjum czy zespół szkół ??? Wyczytałem na forum, że bardzo aktywni są absolwencji podstwówki nr 23 obok kościoła św Jakuba a o byłej 36 cisza. Sam kończyłem podstawówkę w latach 80-tych. Może ktoś pamięta nauczycieli, uczniów tej budy ??
asia2
Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Czw Wrz 21, 2006 9:21
Posty: 378
Skąd: gd-wrzeszcz

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 14:30    Temat postu: Re: Gimnazjum nr 23 w Oliwie (dawna Szkoła Podstawowa nr 36)

czy mowisz o szkole na Niedzwiedniku kiedy ja ja konczylam byly tam tylko 3 klasy pozniej trzeba bylo kontynuowac nauke w 39 na obywatelskiej to byly rok gdzies 76
Grzegorz2000 
   

VIP


Dołączył: Śro Wrz 20, 2006 21:43
Posty: 2455
Skąd: Gdansk-Strzyża

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 16:51    Temat postu: Re: Gimnazjum nr 23 w Oliwie (dawna Szkoła Podstawowa nr 36)

Nie to przecież Forum Oliwy. Mam na myśli szkołę podstawową nr 36 przy ulicy Cystersów 13, obok katedry i parku. Niedżwiednik nie ma tu nic do rzeczy.
netpagowski
Stały bywalec


Dołączył: Pon Sie 07, 2006 13:25
Posty: 80

PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 18:16    Temat postu: Absolwent

ZAKOŃCZYŁEM W 1992 ROKU. WYCHOWACWCA - PANI TERESA PRZEWŁOKA


LEGENDĄ SZKOŁY BYŁ "MANIEK"


POZDRAWIAM
nETPAGOWSKI
oliwiak od urodzenia
Gość





PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 12:49    Temat postu: Re: Gimnazjum nr 23 w Oliwie (dawna Szkoła Podstawowa nr 36)

Tak marian cisniewski to legenda tej ze szkoly pani przewloka (ksywka wywloka) i pani trebinska od chemii i fizy macko i moja ulubiona pani Mariola pesta nie jeden z uczniow sie masturbowal na jej punkcie Very Happy Shocked Very Happy
Grzegorz2000 
   

VIP


Dołączył: Śro Wrz 20, 2006 21:43
Posty: 2455
Skąd: Gdansk-Strzyża

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 17:59    Temat postu: Re: Gimnazjum nr 23 w Oliwie (dawna Szkoła Podstawowa nr 36)

Tak Pan Marian od historii był niezły. Pani Przewłoka uczyła polaka. Pamiętam jeszcze bodajże Panią Grynkiewicz od rosyjskiego i Panią Popławską od chemii oraz Orlińską od matematyki. Kończyłem Szkołę Podstawową wtedy nr 36 w 1980 roku.
oliwiak od urodzenia
Gość





PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 14:51    Temat postu: Re: Gimnazjum nr 23 w Oliwie (dawna Szkoła Podstawowa nr 36)

w tych latach to ja sie rodzilem hehehe
ANIA I DANA
Gość





PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 22:07    Temat postu: pan cieśniewski o .... paszko

Paszko to był ogier. Wszystkie laski za nim latały. PANIE PASZKO POZDRAWIAMY. PS. nosy czyste nadal Embarassed
radekk
Gość





PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 9:47    Temat postu: Re: Gimnazjum nr 23 w Oliwie (dawna Szkoła Podstawowa nr 36)

Ja kończyłem w '90, wychowawca - Baniecki
oliwek
Gość





PostWysłany: Pią Gru 15, 2006 10:12    Temat postu: Re: Gimnazjum nr 23 w Oliwie (dawna Szkoła Podstawowa nr 36)

Heja a ja skonczyłem w 1993 roku, wychowawczyni Pani Teresa Przewłoka, heh "maniek" był idolem Smile matmy uczyła mnie P Barbara Międlar, WF-u - Wilczak Smile
a moze jest tu ktos z rocznika 85-93 ??? super byłoby spotkac kogos z dawnej klasy albo zorganizowac jakies spotkanko Smile
thc
Gość





PostWysłany: Pon Gru 18, 2006 11:33    Temat postu: Re: Gimnazjum nr 23 w Oliwie (dawna Szkoła Podstawowa nr 36)

oliwek napisał:
Heja a ja skonczyłem w 1993 roku, wychowawczyni Pani Teresa Przewłoka, heh "maniek" był idolem Smile matmy uczyła mnie P Barbara Międlar, WF-u - Wilczak Smile
a moze jest tu ktos z rocznika 85-93 ??? super byłoby spotkac kogos z dawnej klasy albo zorganizowac jakies spotkanko Smile
Cool Cool Cool AUUUUUUUUU to powitanie na zlosc wilczakowi ale ten glopek byl krotko ja bylem z tego rocznika razem
Dantes
Nowy na forum


Dołączył: Pon Sty 08, 2007 22:54
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 22:57    Temat postu: Re: Gimnazjum nr 23 w Oliwie (dawna Szkoła Podstawowa nr 36)

Nikt nie napisal o Ziolkowskiej (polonistce) byla moja wychowawczynia Very Happy
nabes 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Lut 06, 2006 14:02
Posty: 27
Skąd: Oliwa

PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 0:05    Temat postu: Re: Gimnazjum nr 23 w Oliwie (dawna Szkoła Podstawowa nr 36)

A ja kończyłem 36 w 1990 roku, no ale to była VI klasa, powinienem skończyć w 1992.
Ostatnim moim wychowawcąbył Maniek. Very Happy
Najlepiej z wychowawców wspominam jednak Mierzejewskiego.

_________________
Zapraszam i liczę na lajki Smile
https://www.facebook.com/MalyAstronauta
winka
Nowy na forum


Dołączył: Nie Sty 21, 2007 20:46
Posty: 3

PostWysłany: Śro Sty 24, 2007 16:56    Temat postu: Re: Gimnazjum nr 23 w Oliwie (dawna Szkoła Podstawowa nr 36)

Fajnie się Was czyta.Można powspominać i się pośmiać.Skończyłam szkołę w 1990.Moją wychowawczynią była Ziółkowska.I wiecie co?Ona nadal tam uczy.Niezniszczalna.Pamiętam oczywiście Mańka no i Klimowicz od matematyki.Pozdrawiam! :wink:
Xania 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Lut 06, 2007 14:49
Posty: 23
Skąd: OLIWA

PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 14:57    Temat postu: Re: Gimnazjum nr 23 w Oliwie (dawna Szkoła Podstawowa nr 36)

Co do pytania, które zapoczątkowało dyskusję- szkoła zamieniła się numerami gdy weszła w życie reforma szkolnictwa- na podstawówkę 36 przemianowano dotychczasową podstawówkę 23 a nasza szkoła została gimnazjum 23.Dobrze to pamiętam, jestem z historycznego rocznika(85), który jako ostatni kończył SP 36 im 1000-lecia Miasta Gdańska...A było to w 2000 roku!
Czasy podstawówki wspominam jako niesamowicie miłe i beztroskie!Grono pedagogiczne było najwspanialsze na świecie!Pan Paszko NUMER 1 Smile Pan Cieśniewski oczywiście, chyba najbardziej charakterystyczna Postać szkoły!Dużo by wspominać ech!Chciałam wrócić do szkoły w tym roku w ramach praktyk nauczycielskich/ o zgrozo!/, poczuć jak to jest teraz i od drugiej strony.Niestety, nie udało się.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH ABSOLWENTóW ORAZ GRONO PEDAGOGICZNE, JESTEśCIE NAJLEPSI!
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 8 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama