portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Oliwa - moje miejsce » Forum » Szok!
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Szok!

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Radas59 
   

Początkujacy


Wiek: 64
Dołączył: Czw Maj 16, 2019 16:58
Posty: 5
Skąd: Stara Oliwa / Hamburg

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 15:48    Temat postu: Szok!

Witam, po ponad 11-tu latach odwiedzilem tydzien temu Trojmiasto a w szczegolnosci stara Oliwe z ktorej pochodze. Mieszkalem przez 3 dni w zajezdzie pod Oliwka, bylo naprawde super!!! Przechodzac sie po starej Oliwie zauwazylem ze wiele najbardziej znanych miejsc jak rynek sa zapuszczone i tak naprawde nikt ich nie pozrzebuje choc byl on Centrum Oliwy! Tam kupowalosie od rolnikow z pobliskich wsi sery, jajka i smietane, byl gwar i zycie, dzis tylko ruina. Odwiedzilem takze ulice na ktorej mieszkalem przez 22 lata, koszmar mimo ze odrematowana! Drzewa i zarosla zaslaniaja w wiekszosci pieknie odremontowane wille. Jedynym plusem sa smietniki ktore zniknely z ulicy. Z tego co wiem mieszkania na tej ulicy sa prywatne ale napewno istnieja jakies przepisy dotyczace pozadku??? Zwracam sie z prosba do Rady Oliwy o interwencje. Ratujcie stara Oliwe bo to nawet juz nie skansen!!!
makstat 
   

Bywalec


Wiek: 52
Dołączył: Sob Lis 09, 2019 12:35
Posty: 26
Skąd: makstat

PostWysłany: Sob Lis 09, 2019 13:41    Temat postu: Re: Szok!

hejka
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama