portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Oliwa - ogłoszenia » Forum » Księgarnia
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Księgarnia

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
villaoliva 
   

VIP


Wiek: 110
Dołączył: Nie Lut 04, 2007 8:59
Posty: 5262
Skąd: Oliva

PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 11:08    Temat postu: Księgarnia

Poproszono mnie o przekazanie informacji:

Chciałabym poinformować i zaprosić mieszkańców Oliwy, do nowej księgarni, zlokalizowanej przy ul.Wita Stwosza 112.

W zabudowaniach ZKM, towarzyszących zajezdni tramwajowej Wrzeszcz funkcjonuje już od dluższego czasu Hurtownia Książek BGW.
Co roku, w tzw. "sezonie podręcznikowym" - sierpień i wrzesień - otwierana była księgarnia, umożliwiająca sprzedaż detaliczną. Tym razem nie zakończyła swojej szkolnej działalności, ale rozszerzyła ofertę ku zadowoleniu okolicznych mieszkańców Strzyży (która podobnie jak Stara Oliwa pozbawiona została takiej placówki).

Podaję jeszcze istotne namiary: tel. (5Cool3460284, fax (5Cool5240614, e-mail bgw@bgw.gdansk.pl

W miarę możności realizujemy indywidualne zamówienia (sprowadzamy książki szybko i tanio). Na naszych klientów czeka bogata świąteczna oferta, jak i zwyczajne podręczniki szkolne oraz duża partia przecenionych książek.

_________________

www.staraoliwa.pl
www.wolneforumgdansk.pl
nitekblues 
   

Zaglądajacy


Wiek: 69
Dołączył: Nie Mar 01, 2009 15:14
Posty: 16
Skąd: Gdańsk Wrzeszcz

PostWysłany: Śro Gru 22, 2010 8:36    Temat postu: Re: Księgarnia

Byłem, kupiłem tanio i szybko.
W zasadzie nie jest toksiegarnia a wydzielona część hurtowni z miłą Panią.
ALE SĄ TANIE KSIĄŻKI W OGROMNYM WYBORZE
Polecam
czeres 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 40
Dołączył: Czw Kwi 26, 2018 11:20
Posty: 215
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 12:08    Temat postu: Re: Księgarnia

Naprawdę jest sens kupować nadal gdziekolwiek poza ksieągarniami online?
Wiem, że temat stary - pytam o aktualne info. Kiedy porównywałem ceny stacjonarne z cenami na Livro, to wychodził prawdziwy kosmos ;/
Kamilla 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Wto Wrz 02, 2008 20:35
Posty: 318
Skąd: Gdańsk-Przymorze

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 18:02    Temat postu: Re: Księgarnia

Ale tylko w księgarni stacjonarnej można wziąć książkę do ręki i podjąć rozsądną decyzję o zakupie. Co do cen "internetowych", to też można się nieraz zdziwić - bywają bardzo różne. Na dodatek liczy się koszt dostawy. Uważam, że rząd powinien zlikwidować VAT na książki. Zrobiły się za drogie w stosunku do zarobków osób, które najwięcej czytają, a autorzy i tak zwykle muszą poprzestać na satysfakcji.
czeres 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 40
Dołączył: Czw Kwi 26, 2018 11:20
Posty: 215
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 12:48    Temat postu: Re: Księgarnia

Wiele razy porównywałem i różnice są znaczne. Do ręki? Przecież to nie ciuchy Wink W przypadku książek takie rzeczy raczej nie mają specjalnie dużego znaczenia Wink Przecież zawsze jest dokładnie opisane jakie to wydanie.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama