portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Oliwa - moje miejsce » Forum » wkurzająca baba z kiosku
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

wkurzająca baba z kiosku

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
oskaras
Gość





PostWysłany: Czw Kwi 27, 2006 21:58    Temat postu: wkurzająca baba z kiosku

Witam.
Co sądzicie o babie z kiosku na rogu wita stwosza i obr. westerplatte?
Mnie ona po prostu wkurza. To jest taki po prostu złośliwy buc.
Ani dzień dobry nie odpowie tylko takim wrednym głosem powie "SŁUCHAM", zanim znajdzie interesującą mnie rzecz i nabije na kase to bym zdąrzył zrobić zakupy w pobliskim sklepie.
Trzeba coś z nią zrobić, Jeden facet się nawet raz na nią wydarł za jej zachowanie.

Wypowiedzcie się.
Pozdrawiam
Miecios 
   

VIP


Dołączył: Czw Cze 23, 2005 0:26
Posty: 6695
Skąd: Langfuhr

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2006 15:57    Temat postu: Re: wkurzająca baba z kiosku

Zacznij zostawiać jej duże napiwki, to na pewno będzie grzeczniejsza. Laughing
oskaras
Gość





PostWysłany: Pią Kwi 28, 2006 19:38    Temat postu: Re: wkurzająca baba z kiosku

Jak się kogoś pytam co sądzą o tej babie to wszyscy na nią narzekają.
nabes 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Lut 06, 2006 14:02
Posty: 27
Skąd: Oliwa

PostWysłany: Pon Maj 01, 2006 10:32    Temat postu: Re: wkurzająca baba z kiosku

Faktycznie wkurzająca ta baba.

Kiedyś kupowałem u niej bilety i poprosiłem żeby tak szybko, bo tramwaj jedzie, to tak długo szukała tych biletów, że tramwaj odjechał.

_________________
Zapraszam i liczę na lajki Smile
https://www.facebook.com/MalyAstronauta
oskaras
Gość





PostWysłany: Pon Maj 01, 2006 19:24    Temat postu: Re: wkurzająca baba z kiosku

Strasznie zamula ta baba, chciałem kiedyś kupić gazetę, to szukała jej chyba z 5 minut, a była na wierzchu, jeszcze zanim nabiła na kase,
koks
Gość





PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 11:45    Temat postu: koks

co tam ta baba z kiosku jest wpozo jak wy doniej tak ona dowas probowal ktos podejsc i powiedziec dziendobry wontpie i siedz tam od 6 do 18 jak w schronie ja ja popieram Shocked
yezyna
Gość





PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 15:52    Temat postu: Re: wkurzająca baba z kiosku

dopisuje się! okropna baba!
kiedyś moja siostra w bardzo dobrym humorze podeszła do kiosku po gazetkę, powiedziała dzień dobry, poproszę...
ale jak tylko usłyszała ton tej baby, zaraz odwróciła się na pięcie i powiedziała, że już dziękuje, kupi sobie w innym kiosku Smile

próbowałam różnych metod, byłam miła, niemiła, obojętna - ale baba zawsze była wredna! teraz po prostu tam nie chodzę jeśli nie muszę. po co sobie psuć dobry dzień i humor Smile
yezyna
Gość





PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 15:55    Temat postu: Re: wkurzająca baba z kiosku

a wiecie co jest najśmieszniejsze? że jak zobaczyłam temat postu od razu wiedziałam, o który kiosk chodzi, bez czytania wiadomości Smile))
oskaras
Gość





PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 22:13    Temat postu: Re: wkurzająca baba z kiosku

No widzisz, trzeba umiejętnie napisać temat aby od razu wiadomo było o co chodzi. Very Happy
R.G.
Gość





PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 14:20    Temat postu: Re: wkurzająca baba z kiosku

Ja tez mam niemile wspomnienia.Bylam na kilka dni w Oliwie.Mieszkam poza granicami kraju.Chcialam pojechac tramwajem.Kupowalam jeden bilet do Gdanska.Tam i z powrotem.Baba sprzedala mi 4-bilety.Moglabym jeszcze raz pojechactam i wrocic.Musze przyznac racje, ze byla bardzo powolna.Gdybym ja tak pracowala w moim zawodzie ?
Bez nastepnego komentarza !
Pozdrawiam wszystkich z Oliwy. - R. [/b][/list]
Japan
Nowy na forum


Dołączył: Pon Lip 03, 2006 12:26
Posty: 3
Skąd: Oliwa

PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 12:39    Temat postu: Re: wkurzająca baba z kiosku

Witam! Też miałem dziwne przeczucie, że wiem o którą babę będzie chodzić i nie pomyliłem się. Ona ma zawsze jakieś 'ale' - albo daje sie jej zbyt drobne pieniądze albo zbyt grube i wtedy brącha, że nie ma wydać. A motyw z najdeżdżającym tramwajem to klasyk. Twisted Evil
mściciel
Gość





PostWysłany: Nie Lip 09, 2006 14:54    Temat postu: Re: wkurzająca baba z kiosku

Zdradzić Wam receptę na tą babę (panie - bez urazy).
NIE KUPUJCIE U NIEJ!!! Co to nie ma innego kiosku w okolicy? Jakby mnie tak wku... to szedłbym nawet kilometr a nie kupiłbym u niej.
Jak chcecie być szczególnie złośliwi to nakupujcie u niej masę towaru niech nabije na kasę a potem grzecznie podziękujcie ,może zajarzy że nie powinna pracowac w handlu i kto jest tu dla kogo. Twisted Evil
oskaras
Gość





PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 15:49    Temat postu: Re: wkurzająca baba z kiosku

Ja już u niej nie kupuje, swoim znajomym również powiedziałem aby tego nie robili. Smile
oliwiak z urodzenia
Gość





PostWysłany: Sob Lip 22, 2006 20:34    Temat postu: Re: wkurzająca baba z kiosku

Ja tam tom babe rozumiel lecz mnie tez leczy poprostu jest gburowata i tyle
Piastowski
Gość





PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 18:09    Temat postu: Re: wkurzająca baba z kiosku

Niedawno przechodząc obok tego kiosku widziałem informację, że jest zamknięty z powodu choroby pracownicy, a dziś widziałem na nim nekrolog z, którego wynika, że pracownca nie żyje.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama