portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Oliwa - moje miejsce » Forum » Strefa płatnego parkowania w Oliwie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Strefa płatnego parkowania w Oliwie

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
galaxy 
   

VIP


Wiek: 113
Dołączył: Śro Mar 01, 2006 13:14
Posty: 1226
Skąd: Oliwa

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2017 10:02    Temat postu: Re: Strefa płatnego parkowania w Oliwie

Grottgera ulica kuriozum. Tak pomalowano miejsca parkingowe, że jeździ się slalomem gigantem. Wczoraj nie mogłam przejechać przez Grottgera bo z jednej strony zaparkowane samochody w wymalowanej na ulicy zatoczce a z drugiej zaparkowani na "dziko" wynik - musiałam się cofnąć i dygać niezłym objazdem. Ktoś powinien albo udać się do lekarza albo go zmienić. Ja mam jedną konkluzję: nieźle upieprzyliście życie mieszkańcom.
2489015
villaoliva 
   

VIP


Wiek: 110
Dołączył: Nie Lut 04, 2007 8:59
Posty: 5262
Skąd: Oliva

PostWysłany: Śro Kwi 12, 2017 9:51    Temat postu: Re: Strefa płatnego parkowania w Oliwie

Z pewnością lepszy był slalom przez całkowicie zaparkowane ulice, jak było w zeszłym roku Hyhy

Życie mieszkańcom "upieprza" rozporządzenie ministra transportu i wyroki sądów o konieczności oznaczenia miejsc postojowych znakami pionowymi i POZIOMYMI. A wcześniej autorzy planu zezwalającego na budowę Manhattanów w Oliwie. Można tupać nogami i obrażać się na rzeczywistość, ale czasu nikt nie cofnie. Niestety.

Slalom spowalnia ruch. A jest tu tempo 30. Ciągle są stłuczki na skrzyżowaniu Tetmajera i Grottgera. Powodem jest nadmierna prędkość i nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Autorem rozlokowania miejsc wyznaczonych jest ZDiZ. Były dwa spotkania w grudniu w V LO na ten temat. Każdy kierowca miał zaproszenie za wycieraczką. Mapa z miejscami była dostępna w internecie i poddana konsultacjom. Każdy mógł przekazać swoje uwagi.

Jeśli ulica jest nieprzejezdna to trzeba wezwać straż lub policję. Posiadanie abonamentu mieszkańca nie zwalnia z przestrzegania Kodeksu Drogowego.

_________________

www.staraoliwa.pl
www.wolneforumgdansk.pl
villaoliva 
   

VIP


Wiek: 110
Dołączył: Nie Lut 04, 2007 8:59
Posty: 5262
Skąd: Oliva

PostWysłany: Śro Kwi 12, 2017 21:54    Temat postu: Re: Strefa płatnego parkowania w Oliwie

Zaparkowane samochody blokują przejazd ul. Liczmańskiego

Cytat:
- Mam nadzieję, że szybko uda się powiększyć Strefę Płatnego Parkowania w naszej Starej Oliwie – pointuje całe wydarzenie pani Magdalena.

_________________

www.staraoliwa.pl
www.wolneforumgdansk.pl
Odpowiedz do tematu Strona 6 z 6 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama